Garanti ve İade

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün ambalajının deforme olması, kırılması ya da yırtıılması yani ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Tazeliğinden ve/veya kalitesinden memnun kalmadığınız ürünlerimizi ürün gramajının %5 inden fazla eksilmemiş, sağlık ve hijyen kurallarını ihlal kuralları kapsamında orjinal ambalajı ile 7 gün içinde Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek rahatlıkla iade edebilirsiniz.

İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ve tekrar satışa sunulamayacak ürünlerin iadesi maalesef mümkün değildir.

Ürünler kargo aşamasında zarar görmüş ise ürünün teslimatı sırasında kargo yetkilisine tutanak düzenleyip akabinde iade sürecini başlatmak müşteri hizmetleriniz ile irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerin onayına istinaden teslimatı yapan kargo firması ile ürünleri, kargo tutanağını ve ürün faturasını tarafımıza kargo etmeniz gerekmektedir.

Tarafımıza ulaşan ürünler yukarıda belirtilen koşulları sağlaması halinde iadeniz onaylanır ve 7 iş günü içerisinde kartınıza/hesabınıza ücret iadeniz yapılacak olup kredi kartı iadelerinde iadenizin kartınıza yansıma süresi ilgili bankanın iade prosedürüne bağlıdır.

Choose your Delivery Location
Enter your address and we will specify the offer for your area.
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?